امضا تفاهم نامه با برند جین وست در سیتادیوم ارومیه

Image
روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه، نخستین تفاهم نامه اجاره واحدهای تجاری مرکز خرید سیتادیوم ارومیه امضا شد. شرکت اشل که مسئولیت مدیریت بهره برداری مرکز خرید سیتادیوم را دارد، با همکاری خود با برند های برتر ایران و جهان سعی در بهره برداری این مجموعه به بهترین شکل ممکن را دارد.

جین وست Jeans West پس از امکان سنجی حضور در شهر ارومیه و بررسی ویژگی های کیفی پروژه سیتادیوم ارومیه، به عنوان اولین برند پوشاک تفاهم نامه اجاره برای حضور در فاز A توسعه این پروژه را امضا کرد.

مرکز خرید سیتادیوم ارومیه در زمینی به مساحت ۵۳۵۰۰ مترمربع در حال ساخت می باشد. این پروژه عظیم تجاری به عنوان بزرگترین مرکز خرید غرب کشور، در دو فاز A و B توسعه و بهره برداری خواهد یافت. فاز نخست پروژه با حضور مرکز خرید روزانه هایپر استار در سال ۱۳۹۸ افتتاح خواهد شد. شرکت دوان ایرانیان به عنوان توسعه دهنده developer این پروژه، سعی بر همکاری با بهترین های صنعت ساختمان کشور داشته است و از همین روی، مدیریت بهره برداری پروژه به شرکت اشلواگذار شده است.
روز پنجشنبه 4 بهمن ماه، قرارداد چرم ایران با شرکت اشل امضا شد. شرکت اشل که مسئولیت مدیریت بهره برداری و گسترش برند چرم ایران را دارد، با همکاری خود با برترین های ایران و جهان سعی در بهره برداری این مجموعه به بهترین شکل ممکن را دارد.

امضا قرارداد با برند چرم ایران

Image

قرارداد حضور هایپر استار در سیتادیوم ارومیه به امضای طرفین رسید.

Image
روز یکشنبه 18 شهریورماه 1397 قرارد همکاری و حضور هایپراستار در سیتادیوم ارومیه فی مابین این دو مجموعه عظیم به امضا رسید.
شرکت کارخانه جات میهن میزبان گروه هایپرمارکت های ماف پارس درمجموعه خود بود. این جلسه با بازدید میهمانان از 3 کارخانه میهن، پاندا و شهر لبنیات و همچنین انبار مرکزی این مجموعه صورت گرفت. مدیران ارشد شرکت دوان ایرانیان به عنوان developer مجموعه سیتادیوم به همراه مدیران شرکت اشل به عنوان بهره بردار مراکز خرید زنجیره ای سیتادیوم، در کنار مدیران ارشد شرکت هایپر استار در این مراسم حضور داشتند. در پایان جلسه قرارداد حضور هایپراستار درسیتادیوم ارومیه به امضای مدیران ارشد هولدینگ بوکا، جناب آقای پایداری و مهندس میرغنی، به عنوان سرمایه گزاران اصلی پروژه سیتادیوم ارومیه و آقای Thierry از مدیران ارشد شرکت کارفور رسید. 
هایپراستار که همان برند سوپرمارکت های زنجیره ای کارفور فرانسه است و در حال حاضر یکی از موفق ترین برندهای دنیا می باشد، سالهاست با تکیه بر خدمات ویژه، تنوع بالای محصولات، مدیریت یکپارچه و کیفیت منحصر بفرد محصولات در سراسر دنیا مطرح شده و یکی از محبوب ترین مراکز خرید روزانه می باشد. حضور هایپراستار در سیتادیوم ارومیه را می توان از این رو یکی از مهم ترین نقاط قوت این مجموعه دانست. 
 
قرارداد فی مابین هایپراستار و مجتمع اکومال در تاریخ دوم مهرماه 96 با مجتمع اکومال به امضا رسید.
مدت این قرارداد 20 سال می باشد.
هایپراستار اکومال با مساحت 11 هزار متر مربع بزرگترین هایپراستار کرج خواهد بود.
هایپر استار در تاریخ 13 آبان ماه سال 1397 با حضور استاندار البرز و مدیران شزکت اشل و بخش خصوصی افتتاح گردید.

هایپر استار اکومال افتتاح شد

Image

مقاله جدید شرکت اشل چاپ شد

Image


مقاله جدید شرکت اشل در فصلنامه “نشان های ماندگار” شماره 4، در بهار 97 با موضوع “جایگاه برند در ایجاد استراتژی های پیریمیوم در صنعت ساختمان” چاپ شد.
پس از مرور عنصر تصویر ذهنی در میان عناصر چهارگانه در نوشتار قبل، در این نوبت به اختصار به بیان  مفهوم خدمات در ساختمان خواهیم پرداخت:
خدمات،بخشی کاملا نوین در صنعت ساختمان است که امروزه می توان آن را با مفهوم مدیریت اموال Property Management  یکسان دانست. بدین معنا که سازندگان، تنها به طراحی فیزیکی ساختمان بسنده نمی کنند و رضایت وآسایش ساکنان نیز برای آنها حائز اهمیت است. این موضوع در بلند مدت، سبب ایجاد ارتباطی دوطرفه میان آنها می شود. در حالی که از میان عوامل چهارگانه؛ موقعیت مکانی، تصویر ذهنی و عملکرد ساختمان، سهم به سزایی در انتخاب یک ساختمان برای خرید و یا اجاره دارند، عامل خدمات در طولانی مدت نقش مهمتری در حفظ جایگاه ساختمان در بازار بر عهده میگیرد. ارائه ی خدمات نوین و جذاب به ساکنان یک ساختمان، تا حد زیادی تصویر ذهنی دیگران از آن ساختمان را نیز شکل می دهد. زیرا ارائه خدمات به دلیل ایجاد تفاوت در ارزش مالی ساختمان، گروه مخاطبان را به گروه های خاصتری محدود می کند و همین امر سبب یکپارچه سازی نسبی در ساکنان می شود.