سیتادیوم ارومیه

03/03/1402
0 دیدگاه
citadum urumia

سیتادیوم (Citadium) تنها مرکز تجاری تفریحی زنجیره‌ای در شهرهای بزرگ ایران است. هدف از راه‌اندازی این مجموعه، ایجاد حسی خوب و تجربه‌ای مدرن از خرید توأم با تفریح و بودن در یک فضای سرزنده اجتماعی برای خانواده‌ها می‌باشد. این مجموعه همچنین به واسطه مدیریت یکپارچه و نگاه تخصصی به بهره‌برداری، سطحی از استانداردهای بین‌المللی مراکز خرید را برای مخاطبانش به ارمغان می‌آورد. سیتادیوم با نگاهی به تجربه‌های موفق جهانی در طراحی، ساخت و بهره‌برداری مراکز خرید و با استفاده از تجربیات افراد خبره در حوزه‌های مختلف مرتبط با این صنعت، توانسته مفهومی مدرن و منحصر به‌فرد را در صنعت خرده فروشی کشور پدید آورد و امکانات متنوعی را در اختیار استفاده‌کنندگان قرار دهد.

تیم مجرب سیتادیوم برای آبادی ایران، توسعه شهرها و آرامش خانواده ایرانی برنامه‌های ویژه‌ای را در طول طراحی، ساخت، راه‌اندازی و بهره‌برداری تدارک دیده است. اولین شعبه این مجموعه، در شهر ارومیه به بهره‌برداری رسیده‌است.

لازم به ذکر است که دومین شعبه سیتادیوم در رشت، شهر باران است. البته این شعبه هنوز به صورت کامل به بهره‌برداری نرسیده است و همچنان در حال ساخت می‌باشد.

ارسال دیدگاه